Лічильники відвідуваності

Головна » 2016 » Жовтень » 20 » Про підсумки спартакіади допризовної молоді
13:44
Про підсумки спартакіади допризовної молоді

19 жовтня в селищі Гребінки відбулась Спартакіада допризовної молоді серед учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району, яка була організована відділом освіти Васильківської районної державної адміністрації та Васильківською районною дитячо-юнацькою спортивною школою. Програма спартакіади передбачала: біг 100 метрів, підтягування (хлопці), віджимання (дівчата), метання гранати та стрільба з пневматичної гвинтівки. Кожен учасник виступав з усіх чотирьох видів спартакіади.

Змагання відбулися в дружній спортивній атмосфері. Команда НВК показала хорошу підготовку з військово-прикладних видів спорту. Суддівська бригада, під керівництвом заступника директора РДЮСШ Шаропатого О.В. , відмінно спрацювала та вже за годину підвела підсумки спартакіади в особистому заліку.

З нашої команди переможцями і призерами районної спартакіади допризовної молоді стали:
Біг на 100 метрів (хлопці):

1 місце - Забіжко Віталій (Здорівський НВК)
3 місце - Бишенко Олег (Здорівський НВК)

Метання гратати (хлопці):
2 місце - Школьний Олександр (Здорівський НВК)

1 місце - командна стрільба з пневматичної гвинтівки (хлопці та дівчата).

Переможці та призери були нагородженні грамотими і медалями відділу освіти Васильківської райдержадміністрації. Вітаємо переможців команди НВК: